Wed. Jun 19th, 2024

 

Ponieważ większość domów wakacyjnych na plaży jest własnością ludzi z mroźnej zimowej północy, naturalnym pragnieniem jest zaprojektowanie wnętrza domu tak, aby odzwierciedlało otaczającą scenerię na zewnątrz i wszystkie rzeczy, które przyciągają mieszkańców północy do cieplejszego klimatu południa.

Kluczem do wyboru wykończenia i wystroju domu na wakacje na plaży jest zapamiętanie jednego ważnego słowa: światło. Jasne kolory, jasne tkaniny, jasne materiały wykończeniowe podłóg i akcesoriów oraz, oczywiście, wpuszczanie dużej ilości naturalnego światła do domu. Jeśli właściciel domu pozwoli, aby powody, dla których przyciągnął go styl plażowy architekt wnętrz warszawa living, wkroczyły do jego domu wakacyjnego, bardzo łatwo będzie mu zainspirować się dokonywaniem wyborów, które rozszerzą tę atmosferę.

Jasne, tropikalne kolory ścian, w bardzo jasnych zieleniach, brzoskwiniach i koralowym różu, subtelnie wprowadzą powiew plaży do każdego pomieszczenia. Podkreśl tę przewiewność, wieszając przezroczyste, białe, sięgające do podłogi zasłony w oknach, aby przypływały i odpływały wraz z lekkim wiatrem oceanu. Wentylatory sufitowe są koniecznością w każdym domu wakacyjnym przy plaży, zarówno ze względu na funkcjonalność, jak i estetykę, aw klimacie tropikalnym najbardziej atrakcyjnym wykończeniem jest światło z bambusowymi łopatkami wentylatora, które wzmacniają lenistwo i spokój liści.

Meble mogą być ponadgabarytowe, o ile są jasne i wygodne, zachęcając użytkownika do odpoczynku i drzemki. Trzymaj się z dala od mebli z ciemnego, ciężkiego drewna, zwłaszcza w jadalni, ponieważ pozostawi to wrażenie formalności, które nie jest zgodne z wyluzowanym stylem życia na plaży. Aby uzyskać bardziej swobodną atmosferę, możesz nawet rozważyć powieszenie hamaka na ścianie w pokoju słonecznym, aby jeszcze bardziej wywołać sjestę w ciągu dnia.

Aby uzupełnić wystrój wnętrza, rozważ akcesoria, które zawierają elementy plaży: piasek, muszle morskie i palmy to wspólne motywy, które wprowadzą ostatni szlif wakacji do każdego pokoju w domu z dala od domu.

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *